Ferie z Ośrodkiem Kultury Ferie z Ośrodkiem Kultury Gminny konkurs recytatorski Grupa teatralna dorosłych Karpik 2016 Kasia Dolak - stypendium marszałka Koncert młodych instrumentalistów Koncert Sceny Muzycznej Koncert Studia Piosenki Małgorzata Kalińska i Jerzy Sadłoń Mini formacja Rytmix I Mini formacja Rytmix IV Mistrzostwa Europy - mini formacja Rytmix I Młodzi rysownicy Młodzieżowa grupa teatralna Nagroda "Partnerstwo bez granic" Nagroda Dużego Eryka Nauka gry na gitarze Oceany 2017 Podsumowanie zajęć tanecznych 2017 Przedstawienie "Denat" Rytmix II Rytmix IV Rytmix IV Studio nagrań Wakacje z Ośrodkiem Kultury Wyróżnienie dla dyrektor Katarzyny Paszuli Zajęcia gry na fortepianie Zajęcia gry na keyboardzie Zajęcia instrumentalne Zajęcia plastyczne Zajęcia plastyczne Zajęcia plastyczne Zajęcia wokalne Zespoły taneczne Rytmix Zespół "Piąty Bieg"

Wyniki XV Międzynarodowego Konkursu Rysunku Satyrycznego KARPIK 2017

Jury podczas obrad w dniu 6 października 2017 r., w składzie: Bartłomiej Belniak - przewodniczący, Michał Graczyk, Jarosław Stojko, Małgorzata Biedroń, Agnieszka Kucharuk, ustaliło, co następuje:

GRAND PRIX
Paweł Kuczyński (Polska)

Nagrody główne:
- Sławomir Łuczyński (Polska)
- Magdalena Wosik (Polska)
- Maciej Trzepałka (Polska)

Nagroda Specjalna Dyrektora Muzeum Karykatury im. E. Lipińskiego w Warszawie
- Sławomir Lizoń (Polska)

Nagroda Stowarzyszenia Polskich Artystów Karykatury
- Bretislav Kovarik (Czechy)

Nagroda Starosty Opolskiego
- Wiesław Zięba (Polska)

Nagroda Posła na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej Tomasza Kostusia
- Konstantin Kazanchev (Ukraina)

Nagroda Radnego Powiatu Opolskiego Jana Krzesińskiego
- Tomasz Rzeszutek (Polska)

Nagroda Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego w Nysie
- Dariusz Pietrzak (Polska)

Nagrody Krajowego Ośrodka Wspierania Rolnictwa w Opolu
I nagroda - Daniel Strzelczyk (Polska)
II nagroda - Jiri Srna (Czechy)
III nagroda - Wiesław Wojciechowski (Polska)

Nagroda Zamku w Mosznej
- Artur Ligenza (Polska)

Wyróżnienia honorowe (dyplomy)
- Guibao Gai (Chiny)
- Sittipunt Tumying (Tajlandia)
- Bobo Pernecky (Słowacja)
- Musa Gumus (Turcja)
- Ali Shadali (Stany Zjednoczone)

Grand Prix

Grand Prix.jpeg

Main Prize

Nagroda 1.jpeg

Main Prize

Nagroda 2.jpeg

Main Prize

Nagroda 3.jpeg