Ferie z Ośrodkiem Kultury Ferie z Ośrodkiem Kultury Gminny konkurs recytatorski Grupa teatralna dorosłych Karpik 2016 Kasia Dolak - stypendium marszałka Koncert młodych instrumentalistów Koncert Sceny Muzycznej Koncert Studia Piosenki Małgorzata Kalińska i Jerzy Sadłoń Mini formacja Rytmix I Mini formacja Rytmix IV Mistrzostwa Europy - mini formacja Rytmix I Młodzi rysownicy Młodzieżowa grupa teatralna Nagroda "Partnerstwo bez granic" Nagroda Dużego Eryka Nauka gry na gitarze Oceany 2017 Podsumowanie zajęć tanecznych 2017 Przedstawienie "Denat" Rytmix II Rytmix IV Rytmix IV Studio nagrań Wakacje z Ośrodkiem Kultury Wyróżnienie dla dyrektor Katarzyny Paszuli Zajęcia gry na fortepianie Zajęcia gry na keyboardzie Zajęcia instrumentalne Zajęcia plastyczne Zajęcia plastyczne Zajęcia plastyczne Zajęcia wokalne Zespoły taneczne Rytmix Zespół "Piąty Bieg"

Gminny Konkurs Recytatorski "Miłość jest wśród nas" - 15 lutego 2019, godz. 10:00

Zachęcamy i zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnej edycji gminnego konkursu recytatorskiego „Miłość jest wśród nas”, którego organizatorem jest Ośrodek Kultury w Niemodlinie im. Agnieszki Osieckiej. Konkurs odbędzie się 15 lutego 2019 r. (piątek) o godz. 10.00 w Ośrodku Kultury w Niemodlinie.

Konkurs skierowany jest do uczniów szkół z terenu gminy Niemodlin: podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Swoją tematyką wpisuje się w dzień św. Walentego. Konkurs ma na celu propagowanie poezji wśród młodych mieszkańców naszej gminy, uwrażliwianie ich na tematykę związaną z miłością i uczuciami oraz wyrażanie ich w wierszu. Wykonawcy oceniani będą w trzech kategoriach:

1. klasy 4-6 szkoły podstawowej,
2. klasy 7-8 szkoły podstawowej i kl. III gimnazjum,
3. szkoły ponadgimnazjalne.

Warunkiem uczestnictwa jest przesłanie wypełnionej i podpisanej karty zgłoszenia wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych do dn. 11 lutego na adres: Ośrodek Kultury w Niemodlinie, ul. M. Reja 1, 49-100 Niemodlin, dostarczenie do sekretariatu ośrodka kultury lub przesłanie na adres: pulsniem@o2.pl.

Regulamin i karta zgłoszenia do pobrania PDFRegulamin Miłość jest wśród nas 2019.pdf PDFZgłoszenie Miłość 2019.pdf