Ferie z Ośrodkiem Kultury Ferie z Ośrodkiem Kultury Gminny konkurs recytatorski Grupa teatralna dorosłych Karpik 2016 Kasia Dolak - stypendium marszałka Koncert młodych instrumentalistów Koncert Sceny Muzycznej Koncert Studia Piosenki Małgorzata Kalińska i Jerzy Sadłoń Mini formacja Rytmix I Mini formacja Rytmix IV Mistrzostwa Europy - mini formacja Rytmix I Młodzi rysownicy Młodzieżowa grupa teatralna Nagroda "Partnerstwo bez granic" Nagroda Dużego Eryka Nauka gry na gitarze Oceany 2017 Podsumowanie zajęć tanecznych 2017 Przedstawienie "Denat" Rytmix II Rytmix IV Rytmix IV Studio nagrań Wakacje z Ośrodkiem Kultury Wyróżnienie dla dyrektor Katarzyny Paszuli Zajęcia gry na fortepianie Zajęcia gry na keyboardzie Zajęcia instrumentalne Zajęcia plastyczne Zajęcia plastyczne Zajęcia plastyczne Zajęcia wokalne Zespoły taneczne Rytmix Zespół "Piąty Bieg"

Aktualności

 • Podsumowanie zajęć tanecznych Rytmix - wtorek 16 czerwca 2019, godz. 17.30, sala widowiskowa

  Rytmix podsumowanie 2019.jpeg

  Zapraszamy na podsumowanie zajęć naszego Zespołu Tanecznego "Rytmix". Na scenie Ośrodka Kultury zaprezentują się wszystkie formacje. Do zobaczenia we wtorek 18 czerwca 2019 r. o godz. 17.30.

 • Koncert uczniów zajęć instrumentalnych - środa 19 czerwca 2019, godz. 17:00, wstęp wolny

  instrumentalne.jpeg

  Tradycyjnie w czerwcu uczniowie zajęć instrumentalnych Ośrodka Kultury w Niemodlinie prezentują to, czego nauczyli się w ciągu roku nauki gry. Na scenie sali konferencyjnej zaprezentują się młodzi instrumentaliści.

 • Rytmix w Chrząstowicach z sukcesami - galeria zdjęć

  j.jpeg

  Na IV Tanecznych Mistrzostwach Opolszczyzny w Chrząstowicach wszystkie występy naszych tancerzy zostały uhonorowane miejscami na podium: Rytmix 4 - I msc. w kat. Show dance, Rytmix 1 - I msc. w kat. Disco dance, Rytmix 4 - I msc. w kat. Disco dance, Duet disco dance do lat 11: Amelia Maibaum i Julia Misztal - I msc., Duet disco dance 12-15 lat: Julia Rudnicka i Wanessa Krawczyk - I msc., Solo disco dance 12-15 lat: Wanessa Krawczyk - III msc.

 • Recital Mai Myśliwiec - zdjęcia

  DSC_3157.jpeg

  Są osoby, które śpiewają wykorzystując tylko głos. Są również tacy wokaliści, którzy wkładają całych siebie w wykonywane utwory. I tak było na dzisiejszym recitalu Mai Myśliwiec ze Sceny Muzycznej. Przygotowanie: Katarzyna Paszula i Paweł Ostrowski.

 • Sukces na Piosenkobraniu 2019

  piosenkobranie 2019 (2).jpeg

  Sukces wokalistów Sceny Muzycznej w Ogólnopolskim Konkursie Piosenki Piosenkobranie w Opolu. Maja Myśliwiec za wykonanie piosenki „Jestem chora” zdobyła miejsce pierwsze w kategorii dorośli, natomiast Jerzy Sadłoń za wykonanie piosenki „Pod niebem pełnym cudów” otrzymał wyróżnienie. Przygotowanie muzyczne: Katarzyna Paszula i Paweł Ostrowski.

 • Nasi wychowankowie na pikniku Zamku Niemodlin - zdjęcia

  aniołek zamek (2).jpeg

  9 czerwca 2019 r. na Zamku w Niemodlinie zaprezentowały się zespoły taneczne Rytmix 3 oraz Rytmix 1, Młodzieżowa Grupa Teatralna Ref - lektor oraz zespół Piąty Bieg.

 • Rytmix wrócił z nagrodami z Rybnika

  DSC_3006.jpeg

  2 czerwca 2019 r. w Ogólnopolskim Konkursie Tanecznym "Rhythm & Style" zorganizowanym przez Domu Kultury w Rybniku-Niedobczycach nasze tancerki i tancerze zdobyli nagrody: Rytmix 3 - miejsce 2, Rytmix 1 - miejsce 3.

 • Aleksandra Romanowska laureatka konkursu w Krakowie

  MDK Dom Harcerza.jpeg

  Rozstrzygnięto XV edycję Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego "Mój Brzechwa", organizowanego przez MDK "Dom Harcerza" w Krakowie. Na konkurs wpłynęły prace ze 126 placówek. Wśród laureatów w kategorii klas I-III znalazła się praca Aleksandry Romanowskiej z naszej sekcji plastycznej. Dyplomem została również wyróżniona placówka Ośrodka Kultury w Niemodlinie.

 • Joanna Szewczyk druga w Dąbrowie

  Szewczyk Dąbrowa 2019.jpeg

  Joanna Szewczyk ze Studia Piosenki naszego Ośrodka Kultury zdobyła drugie miejsce i Srebrny Liść Dębu na Wojewódzkim Festiwalu w Dąbrowie. Przygotowanie muzyczne: Natalia Kryjom.

 • Święto Karpia 2018 nagrodzone

  IMG_1101.jpeg

  24 kwietnia 2019 roku w Filharmonii Opolskiej miała miejsce uroczysta gala wręczenia nagród Marszałka Województwa Opolskiego „Partnerstwo bez granic – Opolskie 15 lat w Unii Europejskiej”. Spośród 17 projektów zgłoszonych przez instytucje publiczne z województwa opolskiego, Święto Karpia 2018 / Carp Festival otrzymało II nagrodę oraz nagrodę finansową w wysokości 3000 złotych. Nagrodę z rąk Marszałka odebrała Katarzyna Paszula, dyrektor Ośrodka Kultury w Niemodlinie.

 • Przedstawienie "Casablanca" - zdjęcia

  DSC_2924.jpeg

  "Casablanca" to ciepła i pogodna historia o marzeniach, na które (a jak!) nigdy nie jest za późno. Zagrali aktorzy Grupy Teatralnej PERSONA GRATA Ośrodka Kultury w Niemodlinie przy współpracy z Uniwersytetem Trzeciego Wieku. Reżyseria: Małgorzata Dolak.

 • Zaśpiewają na "Piosenkobraniu" w Opolu

  piosenkobranie.jpeg

  Joanna Paluszkiewicz, Maja Myśliwiec, Krzysztof Pawlus i Jerzy Sadłoń z Ośrodka Kultury w Niemodlinie zakwalifikowali się i wystąpią w finale 27 Ogólnopolskiego Festiwal Piosenki PIOSENKOBRANIE 2019. 9 czerwca 2019 r. na scenie Muzeum Polskiej Piosenki w Opolu zaprezentuje się aż 67 wokalistów z 11 województw.

 • Przedstawienie "Aniołek w klatce" - zdjęcia

  DSC_2767.jpeg

  Kiedy aktorzy świetnie czują się w swoich rolach, to energia, która płynie ze sceny, udziela się publiczności. I tak było dzisiaj na przedstawieniach Młodzieżowej Grupy Teatralnej REF – LEKTOR, która wystawiła „Aniołka w klatce”. Na twarzach zarówno dzieci, jak i młodzieży i dorosłych, wychodzących po przedstawieniu z naszej sali widowiskowej, widać było radość i uśmiech.

 • Oceany 2019 - werdykt i galeria zdjęć

  zzz.jpeg

  16 maja 2019 r. od rana na scenie Ośrodka Kultury w Niemodlinie śpiewali młodzi wokaliści - uczestnicy XIV Ogólnopolskiego Konkursu na Interpretację Piosenek Agnieszki Osieckiej „Oceany”. Wieczorem, wybrani przez jury, wystąpili laureaci konkursu. Ze swoimi niezwykłymi interpretacjami znanych piosenek Agnieszki Osieckiej wystąpił również Marcin Januszkiewicz – artysta, który przewodniczył konkursowemu jury.

 • Zofia Wąchała nagrodzona w Nowym Dworze Mazowieckim

  fredro Zosi.jpeg

  W III edycji Ogólnopolskiego konkursu plastycznego "Dzieła Aleksandra Fredy w malarstwie i rysunku", organizowanym w Nowym Dworze Mazowieckim, nasza wychowanka sekcji plastycznej - Zofia Wąchała zdobyła w swojej kategorii wiekowej III miejsce. Uroczyste wręczenie nagród i podsumowanie konkursu odbyło się 21 maja 2019 r. w Nowodworskim Ośrodku Kultury.

 • Młodzi artyści nagrodzeni w Muzeum Złota w Złotoryi

  wulkan Zosi.jpeg

  Na VIII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego w Złotoryi „Piękno drzemiące w wulkanach" w gronie laureatów znaleźli się wychowankowie sekcji plastycznej Ośrodka Kultury: w kategorii klas IV-VI nagrodę otrzymała Zofia Wąchała, wyróżnienie Jakub Klapan, w kategorii klas I-III wyróżnienie Szymon Dragańczyk. Na konkurs wpłynęły 744 prace z całej Polski.