Fasada Ferie Ferie z Ośrodkiem Kultury Ferie z Ośrodkiem Kultury Ferie z Ośrodkiem Kultury Gminny konkurs recytatorski Grupa Teatralna PERSONA GRATA II nagroda dla Święta Karpia 2018 Jury Karpika Karpik 2018 Koncert Sceny Muzycznej Koncert Studia Piosenki Koncert uczniów zajęć instrumentalnych Laureaci Oceanów 2019 Międzypokoleniowe warsztaty kulinarne Młodzi instrumentaliści Młodzieżowa Grupa Teatralna REF-LEKTOR Mural Mural Mural zimą Nagroda dla Święta Karpia 2018 Nagroda Dużego Eryka Nagroda Partnerstwo bez granic Nasze solistki na podium Nauka gry na gitarze Nauka gry na pianinie Oceany 2019 Ośrodek Kultury Podsumowanie zajęć tanecznych 2019 Przedstawienie Spółka z o.o Przedstawienie Spółka z o.o Recital Magdaleny Skazy Recital Mai Myśliwiec Recital Małgorzaty Kalińskiej i Jerzego Sadłonia Rytmix Rytmix Rytmix - I msc. na wojewódzkim turnieju Rytmix 2 - I msc. w Chrząstowicach Rytmix na zawodach Rzeźba harfistki Sala taneczna Studio nagrań Wakacje z Ośrodkiem Kultury Warsztaty plastyczne Wyróżnienie dla dyrektor Katarzyny Paszuli Zajęcia plastyczne Zajęcia plastyczne Zespół taneczny Rytmix Zespół wokalny Piąty Bieg

Aktualności

 • Informacja ws. zajęć plastycznych 16.12.2019

  OK Logo duze bez napisu.jpeg

  Informujemy, że w dniu 16 grudnia 2019 (poniedziałek) zajęcia plastyczne się nie odbędą.

 • Przerwa świąteczna w zajęciach artystycznych

  OK Logo duze.jpeg

  Przerwa świąteczna w zajęciach Ośrodka Kultury potrwa od 24 grudnia 2019 do 6 stycznia 2020. Pierwsze zajęcia odbędą się we wtorek 7 stycznia 2020.

 • Patrycja Śliwka nagrodzona w Aleksandrowie Łódzkim

  paletka.jpeg

  Rozstrzygnięto I Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Anioły" organizowany przez Młodzieżowy Dom Kultury w Aleksandrowie Łódzkim. Na konkurs wpłynęło 1197 prac. W kategorii wiekowej 10 -12 lat III nagrodę zdobyła Patrycja Śliwka z sekcji plastycznej Ośrodka Kultury w Niemodlinie. Gratulujemy laureatce i instruktorowi. Uroczyste wręczenie nagród 20 grudnia w MDK w Aleksandrowie Łódzkim.

 • Sukces naszych wokalistek

  doremi.jpeg

  Joanna Paluszkiewicz, Wiktoria Burzec i Wiktoria Kramczyńska  ze Sceny Muzycznej, zakwalifikowały się do koncertu laureatów XV Festiwalu Piosenki DO-RE-MI w Ozimku. Przygotowanie muzyczne: Katarzyna Paszula i Paweł Ostrowski.

 • Mikołajki 2019 - zdjęcia

  DSC_0943.jpeg

  Tańce, zabawy z elfem i reniferem, z balonami i prezentami, zdobywanie sprawności pomocnika św. Mikołaja, pieczątki, robienie serc, zamykanie w bańce i wiele innych zabaw na Mikołajkach z Ośrodkiem Kultury.

 • Zuzanna Hatala wyróżniona w Radlinie

  paletka.jpeg

  Rozstrzygnięto XIV Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Magiczne Okienko" organizowany przez Miejski Ośrodek Kultury w Radlinie. Temat tegorocznego konkursu brzmiał: "Jak tu nie kochać pszczół?" W gronie wyróżnionych znalazła się praca Zuzanny Hatali z sekcji plastycznej Ośrodka Kultury w Niemodlinie prowadzonej przez instruktora Michała Graczyka. Do wystawy pokonkursowej zakwalifikowano również pracę Hanny Hajtałowicz.

 • Zofia Drabik i Wiktoria Śliwka wyróżnione

  ZOFIA DRABIK.jpeg

  Na ogłoszony przez Magurski Park Narodowy ogólnopolski konkurs plastyczny edycja XIV Magurskie Krajobrazy wpłynęły łącznie 323 prace z całej Polski. W gronie laureatów znalazły się wychowanki naszej sekcji plastycznej prowadzonej przez instruktora Michała Graczyka. W kategorii I - wyróżnienie Zofia Drabik, w kategorii II - wyróżnienie Wiktoria Śliwka.

 • Nowe wyposażenie Ośrodka Kultury

  nag (4).jpeg

  Ciąg dalszy zmian w naszym Ośrodku Kultury. W ramach realizacji projektu sala konferencyjna, foyer, hol oraz sala na piętrze zostały wyposażone w system nagłośnieniowy, który może pracować łącznie lub niezależnie. Dodatkowo, również w ramach projektu, została zainstalowana aluminiowa krata ekspozycyjna.

 • Liliana Miszczyk wyśpiewała 2. miejsce

  IMG_2206.jpeg

  W dniu 29 października 2019 r. na XXIII Festiwalu Andrzejkowym, zorganizowanym przez GOKSiR Łambinowice, nasza solistka Liliana Miszczyk zdobyła drugie miejsce w kat. kl. 1-3, natomiast Joanna Szewczyk wyróżnienie. 

 • Katalog XVII Międzynarodowego Konkursu Rysunku Satyrycznego „Karpik” 2019

  Karpik2019_FrontPage-16x9.jpeg

  Zapraszamy do obejrzenia katalogu prac tegorocznej edycji konkursu PDFKatalog_KARPIK_2019.pdf

 • Nowa jakość wystaw

  linki (3).jpeg

  Zmienia się przestrzeń w naszym Ośrodku Kultury. W ramach realizacji projektu „Wyposażenie Ośrodka Kultury w Niemodlinie w multimedialną przestrzeń wystawienniczą z dostosowaniem dla osób niepełnosprawnych” powstała nowa jakościowo przestrzeń wystawiennicza, dzięki wyposażeniu w linkowy system zawieszania i w oświetlenie wystawiennicze foyer, sali konferencyjnej oraz sali na piętrze.

 • Schodołaz pomoże osobom na wózkach inwalidzkich

  schod (2).jpeg

  W ramach realizacji operacji „Wyposażenie Ośrodka Kultury w Niemodlinie w multimedialną przestrzeń wystawienniczą z dostosowaniem dla osób niepełnosprawnych” został zakupiony schodołaz gąsienicowy Liftkar PTR 160 umożliwiający bezpieczne przemieszczanie się osób poruszających na wózkach inwalidzkich.

 • Wokaliści Studia Piosenki na podium w Komprachcicach

  nutki (1).jpeg

  Na X Festiwalu Piosenki "Jesienne nutki", zorganizowanym przez SOK w Komprachcicach, w swoich kategoriach zostali nagrodzeni: Joanna Szewczyk 1 miejsce, Krzysztof Pawlus 3 miejsce.

 • „Mały Karpik” oraz „Karpik” 2019 - zdjęcia

  DSC_0939.jpeg

  W przeddzień rozdania nagród profesjonalnym rysownikom, laureaci konkursu rysunkowego "Mały Karpik" 2019 odebrali nagrody w Ośrodku Kultury w Niemodlinie. Konkurs był skierowany do uczniów szkół podstawowych gminy Niemodlin i gmin należących do Rybackiej Lokalnej Grupy Działania "Opolszczyzna". 16 listopada, w szpitalnej scenerii, miała miejsce gala wręczenia nagród laureatom XVII Międzynarodowego Konkursu Rysunku Satyrycznego „Karpik” 2019. Wzięli w niej udział rysownicy z Polski i zagranicy, zaproszeni goście, przedstawicieli władz województwa, powiatu, gminy, miast partnerskich; byli dyrektorzy instytucji, przedstawiciele stowarzyszeń, mieszkańcy. Galę prowadził Mariusz Jarząbek oraz Zbigniew Woźniak – rysownik, przewodniczący jury konkursu.

 • XI Polsko-Czeski Konkurs Kulinarny na Potrawę z Ryb – wyniki i zdjęcia

  DSC_0832.jpeg

  Podczas Święta Karpia 2019 rozstrzygnięto XI Polsko-Czeski Konkurs Kulinarny na Potrawę z Ryb, organizowany wraz z czeskim partnerem – miastem Stity. Konkurs kulinarny ma na celu propagowanie i pogłębienie wiedzy o tradycyjnych potrawach z ryb w Polsce i Czechach. Zwraca się w nim uwagę na oryginalność potrawy, związek z danym regionem. Współpraca z czeskim miastem Stity daje możliwość wymiany wzajemnych doświadczeń kulinarnych oraz czerpania z bogatej tradycji hodowli ryb, jaką ma Niemodlin, a polskie miasto ma okazję poznać gust i smak przygranicznych sąsiadów.

 • Praca Julii Kupczak wyróżniona na międzynarodowym konkursie

  Tychy.jpeg

  Na tegoroczny XVII Międzynarodowy Konkurs Plastyczny Dzieci i Młodzieży „Tęczowy Kalendarz” organizowany przez MDK nr 2 w Tychach wpłynęło 2508 prac z 273 placówek z Polski, Serbii, Ukrainy, Bułgarii i Białorusi, Hong Kongu i Indonezji. W gronie wyróżnionych i dopuszczonych do wystawy znalazła się praca Julii Kasprzak z sekcji plastycznej Ośrodka Kultury w Niemodlinie.