Ferie z Ośrodkiem Kultury Ferie z Ośrodkiem Kultury Gminny konkurs recytatorski Grupa teatralna dorosłych Karpik 2016 Kasia Dolak - stypendium marszałka Koncert młodych instrumentalistów Koncert Sceny Muzycznej Koncert Studia Piosenki Małgorzata Kalińska i Jerzy Sadłoń Mini formacja Rytmix I Mini formacja Rytmix IV Mistrzostwa Europy - mini formacja Rytmix I Młodzi rysownicy Młodzieżowa grupa teatralna Nagroda "Partnerstwo bez granic" Nagroda Dużego Eryka Nauka gry na gitarze Oceany 2017 Podsumowanie zajęć tanecznych 2017 Przedstawienie "Denat" Rytmix II Rytmix IV Rytmix IV Studio nagrań Wakacje z Ośrodkiem Kultury Wyróżnienie dla dyrektor Katarzyny Paszuli Zajęcia gry na fortepianie Zajęcia gry na keyboardzie Zajęcia instrumentalne Zajęcia plastyczne Zajęcia plastyczne Zajęcia plastyczne Zajęcia wokalne Zespoły taneczne Rytmix Zespół "Piąty Bieg"

Polsko-Czeski Konkurs Kulinarny na Potrawę z Ryb 2016

Ośrodek Kultury w Niemodlinie, Agencja Rynku Rolnego i Rybacka Lokalna Grupa Działania „Opolszczyzna” zapraszają do wzięcia udziału w Polsko-Czeskim Konkursie Kulinarnym na Potrawę z Ryb.

 

Regulamin Polsko-Czeskiego Konkursu Kulinarnego na Potrawę z Ryb

1. Cele i zadania konkursu: Propagowanie i pogłębianie wiedzy o tradycyjnych potrawach z ryb w Polsce i Czechach.

2. Warunki uczestnictwa: Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest telefoniczne zgłoszenie udziału (podanie imienia i nazwiska, nazwy potrawy, nazwy firmy, adresu i numeru telefonu) do dn. 28 października (nr tel. 77 460 60 96) oraz dostarczenie jednej potrawy z ryb w dniu 19 listopada 2016 roku o godz.12.30 na Zamek w Niemodlinie (Rynek Niemodlin). Konkurs rozpocznie się o godz. 13.00.

3. Ocena: Oceny dokona jury powołane przez organizatora konkursu.           

4. Kryteria oceny: Oryginalność, smak potrawy, związek z danym regionem, estetyka.

5. Nagrody: Organizatorzy ufundują atrakcyjne nagrody rzeczowe, które zostaną wręczone w dniu 19 listopada br. po ogłoszeniu wyników konkursu.

PDFRegulamin PL-CZ konkursu kulinarnego 2016.pdf

KOnkurs kulinarny logo.png